Wykorzystanie akumulatorów żelowych dystrybuowanych w punkcie sprzedaży COMSYSTEM

Zalety akumulatorów żelowych HAZE, jakie sprzedaje firma COMSYSTEM są spore. Dostępne produkty, jakie można dostać w punkcie sprzedaży importera projektowane są na bazie nowoczesnych technologii. To zapewnia najwyższy poziom jakości oraz powtarzalności w zakresie parametrów wybranych monobloków. Marka HAZE wdraża wysokie standardy jakości, czyli nie ma niebezpieczeństwa, że kupiony
akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nie będzie działać jak należy.

Najwyższa jakość oraz imponujące cechy eksploatacyjne sprawiają, że proponowane akumulatory są uniwersalne, cechuje je niezawodna praca i mogą zostać wykorzystane w wielu dziedzinach techniki. Baterie takie wykorzystuje się między innymi w: UPS, telekomunikacji, zasilaniu oraz oświetlaniu awaryjnym, systemach energii słonecznej, napędach elektrycznych, zastosowaniach morskich, kotłach oraz licznych innych dziedzinach. Akumulatory żelowe bazują na technologii, w której elektrolit umieszczony jest w separatorze z maty szklanej. W ten sposób wypełniana jest przestrzeń międzyelektrodowa i zniszczona jest opcja wycieku elektrolitu ze zniszczonego mechanicznie akumulatora. Ulepszona jest również moc maksymalna akumulatora, z uwagi na niską wartość wydajności tej konstrukcji.

Akumulatory żelowe mogą zostać zastosowane zarówno w pracy cyklicznej, trakcyjnej, jak i w wykorzystaniu stacjonarnym oraz w instalacjach solarnych. Ich spore zalety to: wyeliminowanie pozycji pionowej w trakcie działania, brak konieczności uzupełnienia elektrolitu, brak wycieku elektrolitu, podwyższona odporność na ekstremalne temperatury, uderzenia i wibracje, a także samowyładowanie. Z tego powodu opłaca się sprawdzać, co jest w sklepie dostępne i decydować się na dany model, zgodnie z użyciem jakie się dla niego przewidziało. Proponowana jest dystrybucja detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zamówieniach można spodziewać się korzystnych zniżek. Produkty te spełniają oczekiwania konsumentów, ponieważ odpowiadają normie ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

You may also like...