Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST

Solidne tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe mają specjalne właściwości, umożliwiające uzyskanie jak najlepszych wyników. Wszystkie tynk akrylowy można bez kłopotu nakładać. Tynk jaki powstał na bazie nowoczesnych technologii nadaje się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. W dodatku ten rodzaj tynku idealnie sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Podany wyrób to spójny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została ukazana przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na witrynie www.

Jeśli kupujący mają takie życzenie, mogą zostać zrealizowane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje gwarancję, że niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że z pomocą danej firmy można to pozyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Klienci interesujący jego kupnem mogą obeznać się z prezentacją na stronie internetowej. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W przypadku dodatkowych zapytań można skontaktować się z działem obsługi klienta. Ze względu na prędkość oraz łatwość aplikowania, tynk akrylowy wykorzystuje się nad wyraz często. Warto wybrać taki konkretny wyrób, aby mieć gwarancję imponującej jakości. Ze względu na to, że w jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że innowacyjny tynk cienkowarstwowy może być nakładany w każdych okolicznościach.

You may also like...