Indywidualnie wykonywane projekty wnętrz w zakresie realizacji pod klucz

Fachowe projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to specjalność działającej na terenie Warszawy firmy ZEN. Jest to punkt, w jakim warto składać projekt, ponieważ szybko można będzie nabrać przekonania, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz świetnie znają się na własnej pracy. Nie tylko zrobią wszystko w zgodzie z zasadami, ale też będą kreatywni.

Specjaliści mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe projekty można sprawdzać na ich stronie www. Można przykładowo sprawdzić projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, czy części wspólnych apartamentowców. Renomowany architekt wnętrz ma na względzie to, aby każdy z projektów był nowoczesny.

Zleceniodawca w czasie pierwszej rozmowy musi dokładnie opowiedzieć, co jest dla niego ważne i jaka grupa docelowa będzie robiła użytek z jego lokalu. Na tej podstawie architekci utworzą projekt spełniający wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D albo prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyjrzenie się z bliska proponowanym rozwiązaniom i pozwala dostrzec wszystkie detale konkretnej inwestycji.

Taka koncepcja pozwala także na wprowadzenie zmian różnego typu, żeby wszystko było spójne. Z uwagi na to też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą skorzystać klienci z całej Polski. ZEN ma doświadczenie w pracy na odległość, dlatego można zdecydować się nie tylko na wykonanie projektu, ale też na usługę wykonania elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami w kraju oraz z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje szansę na całościowe wyposażenie mieszkania. Elementy umeblowania będą zrobione z użyciem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez wiele lat.

You may also like...