Apartament w Mechelinkach – świetna opcja dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta. Usytuowany jest w pobliżu Rewy i Gdyni. Nowoczesne i gustownie urządzone mieszkanie pozwoli każdemu czuć się wyśmienicie. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w drogich obiektach hotelowych, w jakich na dodatek jest tłoczno.

A można oczekiwać na znacznie większą wygodę. To dobra opcja dla osób, które lubią odpoczywać w spokoju, a pomimo to zależy im na niedalekiej lokalizacji znanych nadmorskich miejscowości. Przestronne mieszkanie jest w pełni do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają chęć. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to pokój dzienny z aneksem kuchennym, mniejsza łazienka i jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Świetnym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na komfortowy wypoczynek. Można się na nim opalać, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki jest miejscem, w jakim dobrze będą czuły się zarówno osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Dwupiętrowe mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 m2.

Apartament ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią spędzać czas wolny nad polskim morzem, niezależnie od tego, jakie lubią aktywności. Pobyt można zarezerwować internetowo lub telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki dostają jedno miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo przekłada się również na komfort podróżowania. Apartament rezerwuje się w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Innowacyjny oraz wygodny apartament z 3 sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym.

You may also like...